Čo je Flashlube

FlashlubeFlashlube Valve Saver obsahuje zložky, ktoré poskytujú kvalitnú ochranu ventilov a ventilových sediel. Slúži na jednoduchú aplikáciu kvapaliny na ochranu motorov poháňaných LPG. Obzvlášť pre vozidlá, ktoré nemajú oceľové tvrdené sedlá ( napr. Toyota, Honda, Ford a iné ) a tak zabraňujú poškodedeniu ventilov a ich sediel, ktoré sú namáhané vyššou teplotou plynu. Flashlube Valve Saver čistí celý priestor valca od karbónových usadenín. Bezolovnatá prísada "Valve Saver" utvára ochranný film na povrchu ventilov a ventilových sediel a minimalizuje tak kontakt kovu s kovom, ktorý môže vyústiť v závažné poškodenie ventilových sediel. Sada sa namontuje do auta a potom sa už iba dopĺňa náplň.

 

 

Flashlube Valve Saver Fluid je potrebné doplniť priamo do nádrže tesne pred jej plnením. Tým je zaistené ideálne premiešanie v pomere 50 ml na 50 litrov. Valve Saver Fluid možno do motora aplikovať automatizovane cez Flashlube Automatic Lubrication Kit alebo Flashlube Electronic Valve Saver Kit, ktorý poskytuje vyšší komfort aj kontrolu prevádzky u vozidiel s pohonom na LPG a CNG.

 


Flashlube Valve Saver Fluid je dôležité aditívum pre vozidlá s pohonom na LPG, CNG a benzín. Vedľa automobilov a autobusov je vhodný aj do všetkých ďalších dvojtaktných a štvortaktných motorov, ako sú motorky, kosačky na trávu a prívesné motory. (Musí byť používaný s normálnou zmesou benzínu a oleja). Aj u týchto motorov uvidíte rovnaké skvelé vlastnosti Flashlube. Motor bude jednoduchšie naštartovať, zapaľovacie sviečky a spaľovacej komory budú zostávať čisté, dobre premazané a neprehrá. To všetko povedie k dlhšej životnosti vašich motorov a ich plynulejšiemu chodu.

 

Ďalšie otázky

Aktuálna akcia

Karta výhod

Montujeme a servisujeme

Čerpacie
stanice

Pokračovať arrow arrow

Propan-bután

Pokračovať arrow arrow

Veľkoobchod

Pokračovať arrow arrow

Autoumyvárne

Pokračovať arrow arrow