Služby LPG Artevia

LPG Flavia - službyNaša spoločnosť sa zameriava na montáž viacerých splyňovacích LPG systémov od Talianskych, Poľských a Holandských výrobcov, ktoré sa vyznačujú vysokou spoľahlivosťou a najmä špičkovou elektronikou, ktorá je rozhodujúca pre jazdné vlastnosti auta jazdiaceho na LPG i jeho spotrebu. Sústreďujeme sa na oblasť východného Slovenska: Košice, Prešov, Michalovce, Trebišov, Vranov n/T

 

Zoznam nami montovaných a servisovaných systémov LPG :

 

ZENIT, ZENIT PRO, ZENIT PRO OBD, ZENIT DIRECT

BRC SQ32, BRC ALBA, BRC DIRECT

GASTECH, D.T. GAS, VERONA

SOLARIS

STEFANELLI

ESGI

LOVATO EASY FAST

TARTARINI EVO, TARTARINI DIRECT

VIALLE LPDi

PRINS VSI PRINS DLM3

LANDI RENZO

STAG 200,300,400, STAG DPi

GFI


Pre motoristov, ktorí sa rozhodujú pre montáž LPG systému do svojho auta odporúčame, aby sa priamo kontaktovali s našim obchodným riaditeľom, ktorý Vám nielen odborne poradí, ale zároveň Vás oboznámi s aktuálnou cenou i prípadným zľavami. Ak sa stanete našim klientom už od montáže LPG splynovača do Vášho auta, obdržíte u nás radu výhod spojených s tankovaním LPG na našich čerpacích staniciach, ale i pri servisných prehliadkach či samotných servisných zásahoch súvisiacich so splyňovacím systémom.

 

Vhodný splyňovací systém Vám doporučíme podľa typu auta. Orientačné ceny splyňovacích LPG systémov a montáží rozdelených podľa typu plnenia motora a druhu typu auta nájdete v našom cenníku LPG.

 

Pre montážne dielne tu máme aj ponuku montážnych sád a súčiastok, ktoré môžete zakúpiť v našom veľkosklade.

 

Naša spoločnosť ponúka montáž splyňovacích systémov pre alternatívny pohon na LPG za bezkonkurenčné ceny v najmodernejšej montážnej dielni na východe Slovenska (Košice).

 

Náš servis sa nachádza v Košiciach, na ulici Pri prachárni 5, nad sídliskom Železníky v tesnej blízkosti ČS PHM Carrefour, oproti obchodnému centru Carrefour Košice (známy tiež pod názvom OC Cassovia) v blízkosti Hotela Múza.

 

Vaše čakanie si môžete spríjemniť či skrátiť v našom Hoteli Múza, ktorý je súčasťou komplexu.

 

Zároveň sa tu stretnete s predajom väčšiny náhradných dielov i najmodernejších sád splyňovacích LPG systémov, o ktorých Vám náš personál nielen odborne poradí ale i zabezpečí rýchlu a samozrejme odbornú montáž.

 

Špeciálna ponuka viacbodového vstreku:

 

Dnes prinášame na slovenský trh moderný vstrekovací systém ZENIT PRO a ZENIT PRO OBD, ktorý spoľahlivo rieši problémy áut s plastovým satím.

 

Ponúkame ho už od 790 € a samozrejme s 2 ročnou zárukou!

 

Aktuálna akcia

Karta výhod

Montujeme a servisujeme

Čerpacie
stanice

Pokračovať arrow arrow

Propan-bután

Pokračovať arrow arrow

Veľkoobchod

Pokračovať arrow arrow

Autoumyvárne

Pokračovať arrow arrow